Komu pomáháme - pomáháte

Ve své práci a činnosti se snažíme ctít soukromí podporovaných osob. Zde uvedené osoby, jejich osobní údaje vč. kontaktů a čisla jejich bankovního účtu jsou zde uvedeny se souhlasem konkrétní osoby nebo jejich zákonných zástupců v souladu s nařízením GDPR. Zde uvedené osoby jsou dlouhodobě podporovaní. Ne každý podporovaný má zájem o zveřejnění a proto zde nejsou uvedení úplně všichni podporovaní. Také zde neuvádíme jednorázově či krátkodobě podporované osoby a skupiny. 

Veškeré obrázky, údaje, odkazy na stránky a bankovní účty podporovaných jsou zde publikovány se souhlasem každé uvedené osoby nebo jejího zákonného zástupce - v souladu s nařízením GDPR.

Uvedené bankovní účty u jednotlivých podporovaných ( ať již mají různé názvy jako např. speciální, transparentní nebo dárcovský účet apod. jsou bankovní účty založené tou konkrétní osobou či jejich zákonným zástupcem, jsou jejich vlastnictvím a Spolek s těmito účty nemá nic společného ). Tyto účty jsou zde uvedeny pouze jako informace pro ty dárce, kteří chtějí podpořit přímo tuto konkrétní osobu individuálně, ne přes spolek.

Kliknutím na obrázek se otevře další podstránka s informacemi o konkrétní osobě popř. její web.